Terapi eğitimleri alanında 2019’dan beri faaliyet gösteren Psikolog Marketi, ARES Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’ne bağlı bir eğitim firmasıdır. Ayrıca İstanbul Ticaret Odası ve ETBİS kayıtlı kurumsal bir firmadır. Psikolog Marketi bugüne kadar binlerce öğrenci ve akademisyene psikoloji eğitimleri alanında hizmet vermiş ve sertifikasyon sağlamıştır. Terapi eğitimleri dokümantasyon olarak sitemiz üzerinden anında satın alıp indirilebilir formatta olup, uygulayıcı sertifikanız en geç 1 iş günü içerisinde adınıza düzenlenip sizlere mail olarak gönderilmektedir. Uygulayıcı sertifikalarınız kaşeli ve imzalı formattadır. (Dilerseniz uygulayıcı sertifikanızı ozalitçiden sertifika kağıdına çıktı alabilirsiniz.)

Psikolog Marketi’nde tüm terapi eğitimleri her öğrencimizin yararlanabilmesi ve eğitimin evrenselliği ilkemiz gereğince en uygun fiyatlardadır. Sadece psikoterapi eğitimleri değil aynı zamanda kurumsal alanda kendini geliştirmek isteyen uzmanlarımız için insan kaynakları eğitimleri de sitemizde mevcuttur. İhtiyacınız olan terapi eğitimi ya da insan kaynakları eğitimlerini sepete ekleyerek çok kısa sürede satın alıp indirebilirsiniz. İndirme işleminizi dilerseniz hesabınıza giriş yaparak ya da satın alımda size gelen otomatik mailden de indirebilirsiniz. Herhangi bir problem ile karşılaşırsanız müşteri temsilcimiz size eğitim dosyanızı mail ile göndererek de sağlayabilmektedir.

Satın aldığınız çoğu terapi eğitimlerinde materyaller de ücretsiz olarak eğitim klasörünün içinde gelmektedir. Materyallerinizi çıktı alarak ömür boyu kullanabilirsiniz. Yani herhangi bir ek ücret ya da abonelik bedeli ödemezsiniz. Paranız cebinizde kalır.
Uygulayıcı sertifikalı insan kaynakları eğitimleri ve terapi eğitimlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz web sitemizi inceleyebilirsiniz.